Dom na Skraju

Rozmiar czcionki

Pomagaj z nami – tak, jak chcesz

Chcesz pomagać dzieciom? Serdecznie Cię zapraszamy. Nie do końca chcesz pracować bezpośrednio  z dziećmi, ale chcesz zrobić coś dobrego? Też Cię zapraszamy, równie serdecznie.

Możesz być:

  • wychowawcą i odrabiać z dziećmi lekcje, organizować im czas wolny, dzieląc się z nimi swoimi zainteresowaniami i pasjami. Ważne, byś był w stanie pracować u nas systematycznie, w wybrany dzień tygodnia.
  • twórcą pyszności dla dzieciaków, czyli kucharką lub kucharzem. Dzieci przy każdych zajęciach otrzymują posiłek – czasem kanapki, czasem zupę, czasem sałatkę. Na pewno chętnie zjedzą pyszności przygotowane przez Ciebie.
  • członkiem zespołu projektowego i uczestniczyć w pisaniu wniosków o dofinansowanie (projektów) różnych zajęć czy wakacji dla dzieci. Do tej pory, dzięki tak pozyskanym pieniądzom, dzieci uczyły się ceramiki, miały zajęcia sportowe, językowe, logopedyczne, teatralne, wyjeżdżały na wakacje. Masz pomysły na inne inicjatywy, które pomogą dzieciom? To koniecznie do nas dołącz!

 
Możesz pracować w Dużym Domu na Skraju, który znajduje się w Gdańsku – Nowym Porcie lub w Małym Domu na Skraju – w Gdańsku –  Śródmieściu (niedaleko „Zieleniaka”). W zależności od tego, gdzie wolisz działać, skontaktuj się z kierownikiem wybranego Domu:

Osoby, które chcą pisać i realizować projekty, prosimy o kontakt na info@domnaskraju.pl

wychowawcy_Domu_na_Skraju

Wychowawcy Domu na Skraju

Poznaj naszych wolontariuszy – wychowawców>>

Link do Centrum Wolontariatu KIWI:  http://www.kiwi.org.pl/

 

Możesz też przekazać nam darowiznę:

Stowarzyszenie „Dom na Skraju”

ul. Strajku Dokerów 31
80-544 Gdańsk

Konto bankowe:

PKO BP 24 1020 1811 0000 0602 0100 9034

 

 

Pomóż nam pomagać
- tak, jak chcesz

Chcesz pomagać dzieciom? Serdecznie Cię zapraszamy. Nie do końca chcesz pracować bezpośrednio z dziećmi, ale chcesz zrobić coś dobrego? Też Cię zapraszamy, równie serdecznie.

Możesz